Šiais laikais, kai daugelis domisi sveika mityba, svarbu žinoti apie maisto produktus, kuriuos vartojame. Žuvis – vienas iš maistingiausių žmogui produktų, turinti daug baltymų ir mažai kalorijų. Ne veltui žuvis yra vienas iš sveikiausių maisto produktų.

Neretai šeimininkams virtuvėje trūksta idėjų. Pagelbėdami šiuo klausimu, dalinamės su Jumis paprastais, ir itin greitai paruošiamais žuvies patiekalais. Abejingų neliks.

Šamo filė kotletai

Šamo filė kotletai – kiekvieno skoniui. Užtruksite vos 35-40 minučių gamindami. Paruošti juos itin lengva. Šiek tiek pakepti keptuvėje, po to 20 minučių orkaitėje. Ir vualia, skanaus!

Galima rinktis iš kelių rūšių: su brokoliais, su kalafiorais, su špinatais ir džiūvesėliais, su moliūgais, su špinatais, su ryžių dribsniais. Kiekvieno kotleto skonis vis kitoks.

Pilną receptą peržiūrėkite paspaudę čia.

Žuvies vokas su pagardu

Itin paprastas patiekalas – puikiai tiks pradedantiesiems virtuvės šefams. Galima rinktis iš dviejų rūšių pagardų: kuskuso arba moliūgų. Žuvies vokas su pagardais jau paruošti kepti, žuvis yra įvyniota į kepimo popieriaus voką.

Vienas vokas – viena porcija. Belieka tik paskaičiuoti kiek valgančiųjų ir pašauti žuvies vokus į įkaitintą iki 230 laipsnių temperatūros orkaitę pusvalandžiui.

Produktą galite rasti paspaudę čia.

 

Šamo plėšiko pyragas

Šamo plėšiko pyragas su moliūgais arba su kalafiorais – ne tik sotus patiekalas, bet ir stalo puošmena. Labai lengvai paruošiamas. Gamindami šį patiekalą užtruksite vos 30 minučių.

Produktus galite rasti paspaudę čia.

 

Šamas griliui

Jau paruoštas šamas griliui – puikus sprendimas skubantiems. Viskas paruošta Jūsų patogumui. Belieka tik išimti paruoštą šamą iš vakuumo, jį pilnai

įvynioti į kepimo popierių, o po to į foliją ir įdėti į įkaitintą iki 200 laipsnių orkaitę. Po 45 minučių jau galite valgyti.

Produktą galite rasti paspaudę čia.

 

12 žuvies patiekalų Kūčių stalui

Paprasti, sveiki ir labai skanūs receptai. Žemiau rasite 12 receptų iš žuvies su nuorodomis. Skanaus!

 1. Šamo filė kotletai
 2. Šamo filė su bulvių koše su kalendra
 3. Žuvies vokas kuskuso pagarde
 4. Šamas keptas ant griliaus
 5. Orkaitėje keptas šamas
 6. Žuvies vokas moliūgo pagarde
 7. Šamo Plėšiko pyragas
 8. Šamo filė kaimiškai
 9. Šamas Plėšikas griliui
 10. Orkaitėje keptas šamas su medumi, sojų ir garstyčių padažu
 11. Šamo koldūnai
 12. Troškintas šamas